Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Даницька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04415962) був реорганізований і увійшов до складу Ріпкинської громади

Сільський голова

"gerb"rnrn

ДАНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІПКИНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2017  року

с. Даничі                                  №

Про вивчення пропозиції щодо

добровільного об’єднання

територіальних громад та

її громадське обговорення

На підставі рішення сесії Ріпкинської селищної ради «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи» від 19.10.2017 року, відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Чернігівської області» від 12.08.2015 року № 899-р, Ріпкинська селищна рада звертається з проханням розглянути пропозицію щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища міського типу Ріпки, села Глиненка Ріпкинської селищної ради, селища міського типу Радуль, сіл Лопатні, Новосілки, Корчев’я, Переділ Радульської селищної ради, селища міського типу Замглай Замглайської селищної ради, сіл Велика Вісь, Звеничів Великовіської сільської ради, Вербичі Вербицької сільської ради, сіл Вишневе, Буянки, Чумак Вишнівської сільської ради, села Голубичі Голубицької сільської ради, сіл Грабів, Пилипча, Чудівка  Грабівської сільської ради, сіл Гучин, Ямище, Трудове Гучинської сільської ради, сіл Даничі, Мутичів, Присторонь Даницької сільської ради, сіл Задерівка, Кам’янка, Суслівка, Пізнопали, Плехтіївка Задеріївської сільської ради, сіл Красківське, Убіжичі Красківської сільської ради, села Ловинь Ловинської сільської ради, сіл Малий Листвен, Бихальцохівка, Суличівка Малолиственської сільської ради, села Новоукраїнське Новоукраїнської сільської ради, сіл Петруші, Кратинь, Кислі, Бахани, Сенюки, Рашкова Слобода, Зубахи Петрушівської сільської ради, сіл Пушкарі, Високинь, Тамарівка, Молочки Пушкарівської сільської ради, сіл Сибереж, Великі Осняки Сиберізької сільської ради в Ріпкинську територіальну громаду з центром у селищі міського типу Ріпки, роблю наступне розпорядження:

1.Виконавчому комітету  забезпечити  вивчення пропозиції, яка надійшла від Ріпкинської селищної ради щодо об’єднання територіальних громад та забезпечити її громадське обговорення. Кінцевий термін обговорення встановити до 27.01.2018 року.

2.Секретарю сільської ради для забезпечення громадського обговорення довести до відома громадян – мешканців села Мутичів, Присторонь, Даничі суть пропозиції шляхом розміщення на дошці оголошень Даницької сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                Т.П. Авраменко

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування